vstup do mereni objednavka
  
 
   

Apator Metra E-ITN 30.6

     Elektronický indikátor topných nákladů Metra E-ITN 30.6 s komunikačním rozhraním wireless m-buss je moderní elektronický přístroj pro rozúčtování topných nákladů v domech s centrálním vytápěním. Použitý komunikační protokol jej předurčuje k použití v aplikacích s ONLINE přenosem dat. Perioda vysílání náměrů se liší podle dne v měsíci a dle času od 44 s do 412 s. 

     Indikátor je vybaven kvalitní dobře čitelným displejem, který uživatelům umožňuje kdykoliv získat informaci o náměru za aktuální zúčtovací období, o náměru předchozího zúčtovacího období a dále je k dispozici serivé číslo indikátoru. Indikátor je také vybaven ochranou proti neoprávněné manipulaci, které je vždy včetně příslušného data a času zaznamenána.

     Velkou komerční výhodou tohoto měřidla oproti konkurenci je 8-mi letá záruka, která spolu s nízkou prodejní cenou (dosaženou velkoseriovou výrobou) je často rozhodujícím faktorem pro koupi tohoto měřidla.

     Podrobné informace o tomto skvělém výrobku naleznete níže v pdf souborech ke stažení.

 

e itn30.6 res

 


 

Zadejte poptávku kliknutím na tento odkaz

 

Katalogový list E-ITN 30.6

Prohlášení o shodě E-ITN 30.6

Manuál k E-ITN 30.6

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen