vstup do mereni objednavka
  
 
   

Kamstrup Multical 302 (ultrazvukový kalorimetr špičkových parametrů za příznivou cenu s rozhraním Wireless M-Bus)

     Kalorimetry Kamstrup Multical 302 jsou dle našeho názoru jedním z nejlepších výrobků na trhu ve své třídě. Díky propracovanému způsobu nastavení se lze těsně před montáží rozhodnout, zda bude průtoková část umístěna na vstupu topné vody nebo na zpátečce. Lze také zvolit, zda se budou naměřené hodnoty zobrazovat v GJ nebo kWh. A právě tyto možnosti většina konkurenčních měřidel nenabízí. Kalorimetr má dodělitelnou průtokovou část a panel s elektronikou a dispejem. Díky malým rozměrů lze průtokovou část osadit napíklad na často používané potrubní rozdělovače s roztečí 5 cm. Vestavěný radiomodul komunikuje v rozhraní Wireles M-Bus a je plně kompatibilní s naší aplikací pro online odečet dat.

Kamstrup Multical 302

     Tyto kalorimetry se dodávají na trh se standardní baterií na 6 let, alei i s vysokokapacitní baterií, která zajistí provoz měřidla po dobu 12-ti let. Tuto variantu doporučujeme, i když je o cca 300 Kč dražší. Vodoměr pak můžete po ukončení platnosti funkčního období ověřit, a to hned 2 x. Vzhledem k poměrně nízké ceně za ověření měřidla se použití tohoto kalorimetru stává zároveň ekonomicky velmi výhodné. Získáte tak nejen vynikající měřidlo, ale i nízké roční náklady na nákup a provoz měřidla.

 

Kamstrup Multical 302 - prospekt

Kamstrup Multical 302 - datový list

Kamstrup Multical 302 - fakta a výhody

Kamstrup Multical 302 - návod k obsluze

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 14 hostů a žádný člen