vstup do mereni objednavka
  
 
   

Kamstrup Multical 21 - ultrazvukový vodoměr s rozhraním Wireless M-Bus

     Vodoměr Kamstrup Multical 21 je tím nejlepším, nejpřesnějším a technologicky nejvyspělejším bytovým vodoměrem, který máme v nabídce. Ultrazvuková konstrukce zajišťuje přesné náměry od minimálního průtoku bez závislosti na montážní poloze. Přes vyšší pořizovací cenu jde o ekonomicky výhodné měřidlo, a to díky standardní životnosti 16 let. Vestavěný radiomodul s rozhraním Wireless M-Bus vysílá naměřená data každých 16 nebo 96 sekund. Vodoměr je vybaven vestavěným kalendářem a vysokokapacitní pamětí, která pojme informace o 48-mi měsíčních náměrech a 460-ti denních náměrech. Tato uložená data jsou přístupná pomocí optického rozhraní. Tento velmi zajímavý vodoměr je samořejmě možné integrovat do naší webové aplikace pro online sběr dat. Podstatnou vlastností vodoměrů Kamstrup Multical 21 je extrémně vysoká spolehlivost. Za dobu prodeje (od roku 2014) neregistrujeme ani jedinou reklamaci.

Multical 21 

     Vodoměry Kamstrup Multical 21 jsou ideálním řešení pro obytné budovy, kde je potřeba řešit přesné rozúčtování nákladů. Tyto vodoměry nelze ovlivnit magnetem a žádným způsobem nelze manipulovat s naměřenými radiem vysílanými daty. Díky integrované funkci hlídání úniků vody lze v online režimu detekovat havárie vody, ale i drobné úniky (průsaky). Během 16-ti let své životnosti tento vodoměr vyjde i mnohem ekonomicky výhodněji než konkurenční mokroběžné vodoměry s připojeným radiomodulem. Z výše uvedených důvodů tyto vodoměry DOPORUČUJEME.

 

     Nominální průtok:     1,6 m3 / hod - 4,0 m3 / hod (dle modelu)

     Minimální průtok:      10 litů / hod

     Měří již od:               2 litry / hod

 

Kamstrup Multical 21 - prospekt

Kamstrup Multical 21 - datový list

Kamstrup Multical 21 - fakta a výhody

Kamstrup Multical 21 - návod k instalaci a uživatelská příručka

Kamstrup Multical 21 - Technical Description - EN

 

Videoprezentace

 

edit: 2019-05-05

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 52 hostů a žádný člen