vstup do mereni objednavka
  
 
   

Přístupové systémy - Online

     Vlastníci bytových domů nebo kancelářských budov často zcela logicky dospějí k názoru, že používání klíčů k zajištění přístupu do objektu není právě ten nejlepší nápad. Důvodů je více. Prvním důvodem je vzrůstající cena klasických klíčů. Druhým a podstatným důvodem je jednoduché zneužití klíčů při ztrátě. Třetím důvodem je poměrně jednoduchá možnost vyhotovení kopií klíče... Bezpečnost, nebo spíše nebezpečnost používání klasických klíčů v bytových domech je zřejmá. A my nabízíme lepší alternativu:

ONLINE - přístupové systémy

     Pro bytové domy a kancelářské budovy doporučujeme instalovat přístupové systémy s ONLINE řídicí jednotkou. Velkou výhodou oproti standardnímu offline řešení je možnost dálkové správy. V případě, že je Váš objekt připojen k internetu, můžete odkudkoliv ze světa například zablokovat ztracený nebo odcizený čip. Tuto službu můžeme pro Vás provádět i my z naší kaanceláře (levně, bez nákladů na dopravu).

ewsi 1630 0

řídicí jednotka EWSi s rozhraním LAN 

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 22 hostů a žádný člen