vstup do mereni objednavka
  
 
   

Potrubní oddělovač - ochrana Vašeho zdraví

S pojmem "Potrubní oddělovač" se stále více setkáváme v posledních letech. Jeho použití se řídí například normou ČSN EN 1717. A k čemu vlastně potrubní oddělovač slouží a jaké praktické využití je v bytových domech ???

 

 

 

 BA295

 

Účelem potrubního oddělovače je funkčně a spolehlivě oddělit vodu jakkoliv kontaminovanou od vody pitné a zamezit tzv. "zpětnému nasátí". 

 

Velmi častým místem, kde dochází k nasátí kontaminované "stojaté" vody do rozvodu vody pitné, je odbočka hydrantu. Za vodárenskou vodoměrnou soustavou obvykle dochází k rozdělení přívodu vody na rozvod vody pitné a vody požární. Velmi často není u větve požární vody instalována jakákoliv ochrana. Ikdyž pro hydrantové systémy není normou ochrana přesně předepsána, dle našeho názoru je nezbytná.

 

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 54 hostů a žádný člen