vstup do mereni objednavka
  
 
   

Kaden S060, S065 - elektronický vodoměr s rozhraním R-COM a Wireless M-Bus

     Aktuálně jediný český výrobce Kaden přišel v roce 2009 s elektronickým digitálním vodoměrem Kaden S060 (pro studenou vodu) a Kaden S065 (pro teplou vodu). Tyto vodoměry jsou od počátku výroby vybaveny komunikačním protokolem R-COM, který umožňuje pohodlný dálkový odečet z chodby domu pomocí přenosného počítače s připojeným radiomodulem. Vodoměr má vestavěný reálný kalendář, pamatuje si kromě aktuálního náměru i 18 měsíčních náměrů, zpětný náměr a informace o pokusech o ovlivnění magnetem.

     V lednu 2015 byl tento vodoměr inovován a dovybaven druhým komunikačním rozhraním Wireless M-Bus. Toto rozhraní může být od výroby neaktivní a následně jej lze aktivovat. Po aktivaci měřidlo vysílá každou hodinu informaci o aktuálním náměru. Tento vodoměr je tedy předurčen pro použití s naší aplikací pro online sběr dat.

Kaden S060, S065

     Díky vysoké kvalitě tohoto vodoměru, tradiční české výrobě, plné pětileté záruce a velmi výhodnému poměru "cena / výkon" je tento vodoměr nejprodávanějším měřidlem v oblasti vodoměrů s dálkovým odečtem (podle naší firemní statistiky). Za zmínku stojí i fakt, že po uplynutí platnosti ověření lze tento vodoměr továrně repasovat za velmi příznivou cenu. I na repasovaný vodoměr je poskytována pětiletá záruka, a to především díky tomu, že při repasi jsou měněny veškeré elektronické a mechanické vnitřní součásti - výsledný stav pak prakticky odpovídá novému kusu.

 

Produktový list ke stažení ZDE

Uživatelská příručka ke stažení ZDE

 

x

Počasí Praha

   Radar bouřky

Aktuální čas

Kdo má dnes svátek

Akce dne

  • Měřte ONLINE !!!

    Být Online je moderní. A do budoucna nezbytné. Téměř všichni online nakupujeme, naše děti hrají online hry a my dospělí vystavujeme fotky z dovolené...

  • Kontrolujte vodoměr !!!

    Doporučujeme kontrolovat náměry fakturačních vodoměrů. Nabízíme kontrolní ultrazvukové vodoměry Kamstrup Flow IQ 3100. Rozdíl Vás může překvapit!

  • Ultra přesný vodoměr

    Kamstrup Multical 21 je moderní měřidlo ultrazvukové konstrukce. Tento vodoměr ve všech ohledech předčí "mokroběžnou" konkurenci.  

Aktuálně si web prohlíží...

Právě přítomno: 19 hostů a žádný člen